Tercüme edilmesini istediğiniz bir dökümanınız mı var? Yeminli tercüme hizmetini hem uyguna hem de kaliteli bir platforma mı yaptırmak istiyorsunuz? Profesyonel tercüme hizmeti mi almak istiyorsunuz? Kocaeli yeminli tercüme hizmeti ile protranslate.net tam da aradığınız yeminli tercüme hizmetini size sunmaktadır. Referansları ile kendini alanında kanıtlamış uzman bir kadroya sahip olan protranslate.net ile yeminli tercüme hizmetini Kocaeli’de rahatlıkla alabilirsiniz.

 

 İster ticaret yapıyor olun ister hukuki bir metnin çevirisine ihtiyaç duyun, isterseniz medikal bir dökümanı tercüme ettirmek isteyin, hiç fark etmez. Kocaeli yeminli tercüme ile protranslate.net hizmetinizdedir. Alanında terminolojik uzmanlığa sahip olan ekibi ile protrasnlate.net her türlü yeminli tercüme talebinize cevap verebilecek düzeydedir.

 

 Protranslate.net platformunda çalışan tüm tercümanlar gerekli testlere tabi tutulur ve terminolojik uzmanlık alanlarına göre sınıflandırılır. Bu sınıflandırma sonrası gelen tercüme talepleri incelenir. Tercüme hizmeti ile ilgili siparişinizi verirken belirteceğiniz belge açıklamasına bakılarak dökümanınız ilgili teknik kısma aktarılmakta ve o konuda terminolojik uzmanlığı bulunan tercüme ekibi tarafından tercümesi yapılmaktadır. Akademik, hukuki, teknik ve mühendislik, medikal ve daha pek çok alanda yeminli tercümesini istediğiniz herhangi bir dökümanı protranslate.net aracılığıyla tercüme ettirebilirsiniz.

 

 Protranslate.net tercümanları arasında pek çok yeminli tercüman da yer almaktadır. Tercüme siparişi verilirken özellikle belirttiğiniz takdirde dökümanınızın çevirisi yeminli tercümanlarımız tarafından yapılabilir. Yine aynı sistem esas alınarak dökümanın gerektirdiği uzmanlık alanına uygun olarak yeminli tercüman ataması yapılır.

 

 Kocaeli yeminli tercüme hizmeti ile sizlere ulaşan protranslate.net, dilerseniz çevirisi gerçekleştirilen belgelerinizi noter onaylı olarak da sizlere sunabilmektedir. Yine tercüme siparişi verirken özellikle belirtmeniz ve bu yönde bir talepte bulunmanı halinde apostil hizmeti de protranslate.net tarafından sizlere sunulmaktadır. Yurtdışındaki kurumlarca çevirisi yapılan belgenizin geçerli sayılması adına gerekli olan apostil, yalnızca valilikler ve kaymakamlıklarca Türkçe’den diğer dillere çevrilen metinlere verilmektedir. Sipariş sürecinde bu detayı atlamamalısınız.

 

 Yeminli tercümanlar tarafından tercümesi yapılan metin, son düzeltmeler ve gerekli son işlemler için Kalite Yönetim Ekibi tarafından incelenmektedir. Gerekli görülen düzeltmeler yapıldıktan sonra belge ister kargo ile ister protranslate.net aracılığıyla online olarak size ulaştırılmaktadır.