Su baskını sonrası temizlik hizmetleri en zor ve en dikkatli olunması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Bu anlamda firmamız bu hizmeti en hızlı ve en kaliteli bir şekilde sunacak hem personel hem de donanıma sahip durumdadır. Çünkü su baskını sonrası temizlik hizmetlerinde hızlı olmak hem eşyaların daha fazla zarar görmende kurtulması hem de çeşitli sağlık sorunlarına yol açacak salgınların önüne geçilmesi açısından son derece önemlidir.

Güvenlikli Su Baskını Sonrası Temizlik Hizmetleri

Firmamız su baskını sonrası temizlik hizmetleri konusunda son derece deneyimli ve donanımlı personellerden oluşmaktadır. Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren hem ev hem de iş yerleri için ekiplerimiz en kısa sürede olay yerinde olacaktır. Hızlı bir şekilde çalışmaya başlayan ekiplerimiz ilk olarak başta elektrik sistemi olmak üzere güvenliği tehlikeye sokacak sistemlerin kontrolünü yapmakta ve güvenli hale almaktadır. Hızlı bir şekilde kalan suyun tahliyesinin yapılmasının ardına evde kalan tüm çamur ve kalıntılar içeride bulunan ve taşınması gereken eşyaların çıkartılması ile yapılmaktadır.

Ekiplerin bir kısmı dışarıya çıkarılan eşyaların hijyenik bir şekilde temizlenmesi ve kurutulması işlemini yaparken içeride bulunan ekiplerimizde içerisinin hijyenik temizliğini en ince noktasına kadar yaparak gerekli kurulamaları en son teknolojik aletlerle sağlamaktadır.

Ayrıca su baskını sonrası temizlik hizmetlerimizde sağlığın ön planda olması ile hizmetin bulunduğu ortamlarda temizlikler anti bakteriyel ilaçlarla gerçekleştirilmektedir. Bu kısa sürede temizlik en kaliteli ve en sağlıklı şekilde bitirilmektedir. Baskının şiddetine göre birkaç gün alanın kullanılmaması sağlanmaktadır.