Takım ile olan bağları neredeyse tamamen kopan Q7, transfer çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle de Şenol Güneş’in takımda düşünmemesi ile beraber yolların ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor. Ancak oyuncu için alternatifler giderek kısalış durumda. Çünkü yönetim oyuncuyu bonservis bedeli olmadan bırakmak istemiyor. Bu nedenle transfer dönemi içinde Porto kulübünden gelen teklifler reddedildi. Arabistan’dan gelen teklifleri de oyuncunun kabul etmemesi üzerinde görüşmeler noktalandı. Gelişmeler Canlı Bahis ile gelirken, oyuncu transfer dönemi hala bitmemiş olan Rus kulüpleri ile görüşmelere hazırlanıyor.

Oyuncunun Takımdan Gönderilmesi Bekleniyor

Takıma artık bir katkı sağlayamayacağı düşünülen isimle yolların ayrılması üzerine planlar yapılıyor. Oyuncunun kedisine bir kulüp bulması halinde hemen işlemlere başlanmış olacak. Rus kulüplerinden istediği teklifi alamaması üzerine ise sezon sonuna kadar Beşiktaş çatısı altında kalmaya devam edecek. Bu süreçte teknik heyetin kendisinden nasıl yararlanacağı da merak edilenler arasında yer alıyor. Yepyeni heyecanları forvetbet ile takip etmeye devam edeceksiniz. İlginizi çekecek birbirinden değerli fırsatları sizi bekliyor. Bu olanaklara şimdi avantajlı biçimde ortak olacaksınız. Takım halinde çalışmaları sürdüren oyuncunun verimi ilk olarak burada dikkatleri çekecek.

PFDK 2 Maçlık Ceza Verdi

Ligde rakibine yaptığı hareketin üzerine kırmızı kart gören oyuncu için PFDK cezası kesinleşti. Yıldız oyuncunu 2 maç sahalardan uzaklaştırılmasına karar verildi. Bu durum taraftarında tepkisini çekti. Oyuncun bu hareketlerinin kısıtlanması da önem arz ediyor. Şampiyonluk sürecini Bahigo adresinden takip etmeye başlayabilirsiniz. Böylelikle çok daha ayrıcalıklı fırsatların sahibi olmaya başlayacaksınız. İlginizi çekecek olan fırsatları karşınızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu ayrıcalıklar son derece özel bir hal alacak. Yararlanacağınız fırsatları sizleri memnun edeceğini belirtelim. Hiçbir zaman kaçırmak istemeyeceğiniz olanaklara sahip olacaksınız.