Farklı oyunlarda altın olarak bilinen Metin2 yang Metin2 oyununun para birimidir. Yangınızın arttığınızda daha iyi ve daha fazla eşya alabilirsiniz. Canavarları yok ederek kazanabileceğiniz yang, site üzerinden uygun fiyat aralıklarında satın alabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde yapılan yang yüklemeleri ile oyunu çok daha heyecanlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

 

Metin2 Yang

 

 Bir canavardan ortalamanın üzerinde yang düştüğünde yang patlaması oluşur. Çok nadiren görülen bu durum, normalin on katı üzerinde kazançla sonuçlanabilir. Oyunda 1000 yang 1k olarak ifade edilir. Yang ihtiyaçlarınızda hızlı ve ekonomik olarak Metin 2 Won satın alabilirsiniz. Bunun için Pazar kurulmasına gerek duyulmadan Metin2 içerisinde yangticaretten verilir.

 

Metin 2 Yang Siparişi Nasıl Verilir?

 

Web sitelere bakarak Metin2 yang fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.İki şekilde bir web sitesinden Metin2 yangsatın alınabilir. Bunlardan birincisi web siteye kayıt yapılarak olabilir. İkincisi ise üyelik olmadan alışveriş yapılması ile olabilir. Kayıt yaptığınızda üyelik işlemlerini yaparken bakiye yükleme yapmanız gereklidir. Bakiye yüklendikten sonra teslimat noktasında karakterin götürülmesi gereklidir. Yang sayfası içinde alınmak istenen karakter adı ve miktarı belirtilir. Sonrasında ürünü sepete atarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişinizi oyun ekranından teslim alabilirsiniz.

 

Metin 2 Yang ile Neler Yapılır?

 

 Satın aldığınız Metin2 yang ile oyun içindeki karakterinizi daha kısa sürede güçlendirmeniz mümkündür. Bu paralar ile oyun içinde kask, silah, zırh, ayakkabı, kolye, küpe, simya ve bilezik satın alınabilir. Yang kasmak için pek çok yöntem bulunuyor.

 

 Alım- satım ticareti ile yang kasabileceğiniz gibi maymun zindanında maymun yumurtası ve pet kitabı düşüme ile de kasma yapabilirsiniz. Yen, server Turkey2 10 m, Anadolu 100 m, destan 100 M gibi ürünleri indirimli fiyat aralıklarında satın alabilir, bonus kazanabilirsiniz. Size verilen yang asla geri talep edilmez. Bu bağlamda dolandırıcılara karşı çok dikkatli olunmalıdır.