Metafizik Uzmanı Hakan Kenan Hoca'dan bir büyük başarı daha!

Türkiye'nin tanınmış Metafizik Uzmanları'ndan Hakan Kenan Hoca, başarılara doymuyor. Daha önceden bir çok yaşanacak gelişmeleri bilen Hakan Kenan Hoca, İstanbul'da gerçekleştirilen 'İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı' seçiminin kazananı da bildi.

Hakan Kenan Hoca, 23 Haziran seçimlerin den yaklaşık 2 ay önce yaptığı canlı yayın programında, "Bizim yaptığımız metafizik istihbaratı araştırmaları sonucun da bu ön görüyü yapıyorum. Ben Ekrem İmamoğlu'nun tekrar dan ipi göğüsleyeceği görüşün deyim. Ön görümü bu şekilde yapıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Öta yandan, Hakan Kenan Hoca; ilerleyen aylar da kabinede değişiklikler olacağı öngörüsünü sözlerine eklemiş ve Ekonomi Bakanlığı, Tarım Bakanlığı ve İç İşleri Bakanlığı'nda değişiklik durumlarının olması çok yüksek bir olasılık. Tabiki bu yapmış olduğumuz metafizik istihbarat öngörüler." demişti.

HAKAN KENAN HOCA KİMDİR?

Türkiye'de en iyi Metafizik Uzmanları arasında gösterilen Hakan Kenan Hoca, gerek yurt dışında, gerek Türkiye içinde manevi sıkıntı yaşayan danışanlarına islami sınırlar dan çıkmayarak yardımcı ve destek olmaya devam etmektedir. 22 yıldır hizmet vermeye devam eden Hakan Kenan Hoca, 8 yılı aşkın süredir de televizyon kanallarında gerek katıldığı, gerek tek yaptığı programlar ile izleyici ve takipçilerine doğru bilgiler vermeye devam etmektedir.

Metafizik Uzmanı. Hakan Kenan Hoca'dan destek almak isteyenler www.hakankenanhoca.org  ve 0 541 483 36 20’dan ulaşabilirler.