Yeni doğum yapan anneler hastane çıkışını hesap edemezler. Bebeğinin hastaneden çıkışını gerçekleştirmek için yanına kıyafet almayı unuturlar. Bu durumlarda kız bebek hastane çıkışı için kıyafet seçmek ve satın almak babaya ya da yakınlarına düşer. Kız bebeklerin hastanede kullanacağı ve hastaneden çıkış yapacağı kıyafet özel olmalıdır. Çünkü bebeğin ilk giyeceği kıyafet olma özelliğini taşır. Kız bebek hastane çıkışı için tercih yapmakta zorlanıyorsanız birçok model seçeneği ile https://www.bebelive.com adresini inceleyebilirsiniz. Bu modeller incelendikten sonra tercih yapmak fazlasıyla kolaylaşacaktır.

Kız Bebek Hastane Çıkışı Setleri

Hastane çıkış setlerine çeşitli isimler verilmiştir. En özel çıkış setleri arasında leopar kombini ve prenses seti vardır. Setler ayrı ayrı eldiven, şapka, tişört, kazak ve pantolondan oluşmaz. Bebeği bir bütün olarak saracak şekilde dizayn edilmişlerdir. Sadece şapkası kıyafet ile bütün değildir. Kız bebek hastane çıkışı setleri içinde baskılı olan ve ilgi çekmeyi başaran modellere de rastlanmaktadır.

Kız Bebek Hastane Çıkış Seti Fiyatları

Ekonomik olan kız bebek hastane çıkış setleri 24.00 TL ve 34.00 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyatlar seçilen kombine göre 89.00 TL civarına kadar çıkabilmektedir. Her ürün çok özeldir ve kişisel zevkler doğrultusunda seçilmelidir.