İstanbul boşanma avukatı ile siz de boşanma süreçlerinizi mümkün olan en iyi şekilde yönetebilecek bir avukata sahip olabilirsiniz.

Boşanma davalarında genel olarak taraflar hakları konusunda yeterince bilgilendirilmedikleri ve doğru yönlendirilmediklerinden dolayı haklarını alamadıkları gibi aynı zamanda daha büyük zararlara uğratıldıkları da görülmektedir. Bunun başlıca nedeni alanında uzman olmayan avukatlardan hizmet alınması gelmektedir. Diğer bütün davalarda olabileceği gibi boşanma davalarında da doğru kişilerden temsilcilik hizmeti alınması gerekmektedir. Uzun yıllardır boşanma davaları konusunda vermiş olduğumuz temsilcilik hizmetleri sayesinde edindiğimiz tecrübe ile siz değerli müvekkillerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Siz de haklarınızın sonuna kadar savunulmasını istiyorsanız İstanbul boşanma avukatı olarak bizlere başvurabilirsiniz.

Boşanma Davaları Ne Kadar Sürer?

Boşanma davalarında genel olarak ilk istenilen anlaşmalı boşanmanın gerçekleştirilmesidir. İki taraf da boşanma sonucunda talepleri konusunda anlaşmaya varırlarsa oldukça kısa süreler içerisinde boşanma gerçekleştirilebilecektir. Ancak ihtilaflı durumlarda boşanma süreci uzayacaktır. Normal şartlar altında 2-3 ay gibi bir süre içerisinde bitebilecekken bunun gibi anlaşılamaması durumunda 10-12 ay gibi sürelere uzayabilmektedir. Aynı zamanda temyize gidilmesi durumunda da bu süre 18-20 aya kadar uzayabilmektedir.

Boşanma davalarının sonunda istenilen sonuçların alınabilmesi çok önemlidir. Bunun için de sizlere yardımcı olabilecek olan avukatların yanında bulunmanız gerekmektedir. Haklarınızın sonuna kadar savunulacağı avukatların yanında yer alabileceğiniz İstanbul boşanma avukatı için http://www.bilalcelik.av.tr/ internet adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.