Altının sarısını sevmeyenlerin tercih sebebi olan gümüş yüzüklerin erkekler ve kadınlar için özel olarak tasarlanmış pek çok modeli bulunmaktadır. Kadın gümüş yüzük modelleri ise erkeklere oranla daha fazladır. Düz, taşsız olan gümüş yüzüklerin yanı sıra çeşitli taşlar ile bezenmiş, süslenmiş, üretilmiş gümüş yüzüklerde bulunmaktadır. Gümüş yüzük seçilirken zevke ve parmak yapısına uygun seçimler yapılmalıdır.

 Gümüş yüzük modelleri

Bayan gümüş yüzük modelleri taşlı ve taşsız olmak üzere genel olarak ikiye ayrılmaktadır. Taşlı olanları ise taşın cinsine, büyüklüğüne ve adedine göre farklı isimler almaktadır. Tektaş gümüş yüzükler en sık tercih edilenler arasında ilk sırada yer alırken onu beştaş gümüş yüzükler takip etmektedir. Yeşil, beyaz, pembe taşlar ile bezenmiş, üretilmiş şık ve kullanışlı gümüş yüzükler ise yine bayanlar gözde modelleri arasında yerini almaktadır.

 Gümüş yüzük fiyatları

Gümüş yüzük modelleri nasıl ki farklı ise fiyatları da birbirinden farklıdır. Gümüş yüzük fiyatlarını taşlı olup olmaması, taşın büyüklüğü ve cinsi, yüzüğün kalitesi ve en önemlisi gramı belirlemektedir.

Çeşitli model ve renklerde gümüş yüzüklere ise https://www.sanroza.com/gumus-yuzuk-modelleri adresinden ulaşabilirsiniz.