Kadınların en büyük sorunlarından bir tanesi olan genital sorunlar sadece sağlıksal olmamakla birlikte estetik olarak da kaygı nedeni olabilir. Çünkü sadece görüntüsünden bile rahatsızlık duyan bir kadın partnerinden uzaklaşmaya ve cinsel anlamda soğukluk yaşamaya bile başlayabilir. Görüntüsü bile hoşuna gitmediği için özgüven sorunu yaşayan kadınlar ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bunun olmaması için estetik ameliyatlar yapılır. Vajinanın küçültülmesi, Ankara vajina daraltma gibi operasyonlar risk olarak neredeyse yok sayılacak kadar az olmakla birlikte fayda olarak oldukça fazla yarar ortaya çıkarabilir. Sağlık açısından ve estetik olarak daha iyi sonuçlar alınmasına olanak sağlar.

Genetik Estetik Nedir?

Genetik estetik kadının vajina görüntüsünden hoşlanmadığı durumlarda operasyon ile sorunların giderilmesi için uygulanan bir tedavidir. Uzun dudak, vajina sarkması, vajina büyüklüğü gibi sorunlarda başarılı sonuçlar elde edilmesine olanak sağlar. Kadınların psikolojik olarak kendini daha iyi hissetmesine ve cinsel yaşamından soğumamasına temel dayanak olabilmektedir.

Genetik Estetik Riskli Midir?

Genetik estetik ameliyat olmasından dolayı küçük riskler içerebilir. Diğer herhangi bir organınızın ameliyat edilmesi riski ile vajinanızın ameliyat edilmesi arasında risksel anlamda bir farklılık yoktur. Bakire veya daha sonra çocuk isteyebilecek hastaların da rahatlıkla tercih edebileceği bir çözümdür. Tedavinin çocuk olup olmaması ile herhangi bir ilişkisi yoktur.

Aksine olumlu katkı sağlayabilir. Uygulandığı durumlar arasında ise iç dudakların sarkması veya olması gerekenden sarkık olması gelir. Vajina daraltma ile birlikte bu sorun kesilerek ortadan kaldırılır. Vajinanın daraltılması sırasında düzeltilmesi veya küçültülmesi işlemi de eş zamanlı olarak yapılabilir. Sık idrara çıkma, ilişki sırasında ağrı hissetme ve vajinal akıntı nedeniyle rahatsızlık yaşama sıklıkları da ciddi oranda düşecektir.

Genetik Estetik Neden Gerekebilir?

Kadınların bazıları iç dudak sorunundan, bazıları ise şekilden kaynaklanan sorunlardan rahatsız olabilir. Bunların neden oldukları konusunda kesin olarak konuşmak yanlış olur. Zayıf kadınlarda olması gereken boyuttaki bir vajina sarkık gibi görünebilir. Sık sık kilo alıp veren birisinde de sarkmaların meydana gelmesi olasılığı yüksektir.

Çok fazla çocuk doğurma durumunda da aynı şekilde sarkma sorunundan şikayet edilebilir. Doğum sırasında iç dudaklarda meydana gelen yırtılmalar da buna neden olabilir. Bazen ise herhangi bir neden olmasına gerek olmaksızın genetik durumlardan dolayı da yaşanabilir. Tedavi edilme imkanı yüksek ve riski yok denecek kadar az olan vajina daraltma işlemi ile bile bu sorunlar kolaylıkla çözülebilir.

Bu içerik https://www.ankaravajinadaraltma24.com/ sitesinden derlenmiştir.