Son zamanlarda gazetelerde ve ilgili dergilerde altılı ganyan kazananlarının boy boy fotoğraflarını görüyoruz.

Bu oyuncular ile yapılan görüşmelerde kendilerinin atları çok ciddi bir şekilde takip etmelerinin yanı sıra piyasa içerisinde bilinen ve tanınan birçok duayen isimden yardım aldıklarını görüyoruz.

Ve kendilerinin ifadelerinden net bir şekilde anlıyoruz. Bu oyuncuların nerede ise her birinin dile getirdiği ifade 2+2 nin bu oyun içerisinde hiçbir zaman 4 etmediği konusudur.

Bu durumu izah eden başarılı ganyan oyuncuları koşularda bazı durumlarda kesin favori gözüken atların kazanmadığını yani bu durumun matematiğinin bu şekilde zaman zaman işlediğini dile getiriyorlar.

Bu durumda denklemi bozan atın bulunması ile bu oyun içerisinde para kazanmanın mümkün olduğunu bir şekilde oynanan kuponlar çerçevesinde büyük paralar kazanmanın oyun içerisinde çok mümkün olduğunu dile getirmiş bulunmaktadır.

Oyunun bir hırs kaynağı olmamasını da dile getiren oyuncular ganyan bahislerinin tamamen eğlence amaçlı oynanmasının da kazanç için son derece önemli olduğunu belirtmektedirler.

Spor Sitelerinde Aranan Her Şey

Son zamanlarda spor ile alakası bulunan kişilerin ortak bir sıkıntısı bulunmaktadır. Sitelerin belli takımların haberlerini yaparak bazı küçük olarak tabir edilen takımların haberlerini yapmakta sıkıntı yaşadıkları dile getirilmektedir.

Spor haberleri bakımından bir diğer sıkıntı ise her spor dalının yeterince siteler içerisinde yer almamasıdır.

Ülkemizde futbol dışında narada ise her spor dalında çok iyi başarılar elde edilmektedir.

Bazı spor dallarında elde edilen başarıların haberinin hiçbir şekilde basına yansımaması sadece futbol biraz da basketbol sporunun insanların önüne konması ve dikkatlerin bu sporlara verilmesi bazıları için son derece üzücü bir durum olarak kabul edilmektedir.

Spor olarak aranan her şeyin önem ve başarı sırasına göre yayınlandığı gerçekten kaliteli olarak yayın yapmakta olan siteler bulunmaktadır.

Bu sitelerin varlığının artması ile birlikte diğer spor dallarında elde edilen başarılardan haberdar olunmakta ve takibi sağlanmaktadır. Spor sitesi tanımına son derece uygun olan bu sitelerin sayısı her geçen gün artmaktadır.