Galatasaray futbolcuları arasında yer alan ve hep ilk 11 de yer alan Tolgay Arslan Başkan Ersun Yanal tarafından yedekler arasına alındı. Bahis ve oyun sitesi mariobet sitesinde yer alan haberde Galatasaray derbi maçında istenilen başarıyı gösteremeyerek vasat bir performans gösteren Tolgay Arslan'ı Takım Başkanı Ersun Yanal'ın Galatasaray - Aytemiz Alanya takımı ile yapılacak maçta yedek olarak bekleteceği Galatasaray kimi taraftarını sevindirdi kimini de üzdü.

Performans Önemli

Haber konusunda ve diğer spor haberleri konusunda mariobet giriş ile bilgi sahibi olmak mümkün. Orta saha oyuncusu olan Tolgay Arslan'ın Galatasaray'da oynaması için çok çaba harcayan Ersun Yanal sporcudan bir türlü istediği performansı göremeyince sporcuyu yedek kulübesine almayı uygun buldu.

Galatasaray takım ve diğer takım taraftarlarının merak ettiği bir konu Tolgay Arslan'ın formasını kimin giyeceği. Formayı Zajc ve Jailson takımın iki oyuncusu arasından birine verileceği ve bu formayı giymek için iki oyuncu arasında rekabetin arttığı konusu gelen bilgiler arasında.

Türk asıllı ancak Alman vatandaşı olan Tolgay Arslan 2018 yılına kadar Beşiktaş takımında başarılı bir performans sergilemiş ve Galatasaray takımı tarafından beğenilerek transferi gerçekleştirilmişti. Almanya'nın Dourtmud takımı alt yapısında futbola başlayan Tolgay Arslan 26 yaşındadır. Beşiktaş'ta top koştururken Liverpol'a attığı gol ile akıllarda kalan futbolcu galiba metal yorgunluk yaşamaktadır. 1xbet giriş oyun ve spor sitesi