Takım için dengeler yeniden kuruluyor. Fatih Terim yapmış olduğu çalışmalar ile bir yandan bu sezon şampiyonluğa oynayan bir takımı sürdürmek isterken diğer yandan ise gelecek sezon için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bunun son örneklerinden biri ise Deniz Türüç oldu. Hollanda altyapısından yetişmiş olan ismin TC vatandaşı olması önemli bir artı sağlarken, performansı da göz dolduruyor. Ayrıca oyuncunun yerli kategorisinden girmesi belli yönetmeliklere uyum da kolaylaştıracak. Karovale Yeni Adresi ile süre gelecek olan birbirinden değerli fırsatlar bulunuyor. Transfer çalışmaları bir an olsun azalmıyor.

Belhanda Ve Onyekuru Takımdan Gönderiliyor

Takımda kiralık olarak boy gösteren Onyekuru sezon sonunda takımdan ayrılacak. Aynı zamanda performansından memnun kalınmayan Belhanda ile de sezon sonu yolların ayrılması planlanıyor. Bu durumda ortaya çıkacak olan boşluğun ise Deniz Türüç ile değerlendirilmesi planlanıyor. Takıma katılacak olan ismin başarıları da son derece değerli olacak. Hücum anlamında çok önemli bir katkı sağlaması beklenen ismin ikinci Emre Akbaba olması bekleniyor. Göstereceği performansı ile dev takımların ilgisini çekmesine de sıcak bakılıyor. Karovale Giriş sayesinde harika imkânlar sizinle olacak. Böylesi imkânları hiçbir zaman kaçırmamalısınız.

Anlaşma Tam Anlamıyla Bitmek Üzere

Sürdürülen görüşmelerden bir sonucun çıkmasına oldukça kısa bir süre kaldı. Yapılan görüşmelerin olumlu olarak seyretmesi önemli bir avantaj olurken, atılacak olan her adım kritik olmaya devam ediyor. Takıma kazandırılması halinde önemli başarılarda yardımı olacak bir isim. Teknik heyetin onayından geçecek başlayan süreç, oyuncun sarı kırmızılı formayı giymesi ile beraber noktalanabilir. Üyelik sayesinde hiçbir durumu kaçırmayacaksınız. Mükemmeli yakalamak için en doğru adrestesiniz. Süper ligin kalan maçları da transferlerde belirleyici bir rol olacak. Şampiyonluk tüm kozları rahatlatacak.