Suyun dinlendiren ve huzur veren yapısı şehir, adalar ve kıyıların eşsiz manzarası tekne ve yat turları ile dolu dolu anların yaşanmasını sağlar. Gündüz turlarında ayrı bir güzellik, gece turlarında ise ışıl ışıl bir renk cümbüşü güzelliği yaşanmaktadır. Birçok insan hayatlarında önemli yeri olan düğün, nişan ve kına gibi günlerini tekne ve yat kiralayarak bu eşsiz güzellik içerisinde gerçekleştirmektedir. Tekne turu tercih edilen özel günler için her türlü yeme, içme, eğlence ve animasyon gibi hizmetler eksiksiz olarak verilmektedir.

Tekne ve Yat Etkinlikleri

Misafir ağırlamak için tekne turları vazgeçilmez bir seçenek halindedir. İnsanların hayatlarını birleştirmek için ilk adım olan nişan törenlerinde teknede nişan eğlenceleri düzenlenerek mutlu bir başlangıç yapılmaktadır. Düğün öncesinde bayanların vazgeçilmezi kına gecelerinde teknede kına organizasyonu yapılarak keyifli anlar yaşamak mümkün. Teknede düğün ve eğlence yanında özel davetler, tanıtımlar, kokteyller ve sevdiklerinizle baş başa kalabileceğiniz turlar düzenleyebilirsiniz. Aynı şekilde teknemizde özel tasarlanan lazer yansımalarla evlilik teklifi veya doğum günü kutlama partileri organize ederek sevdiklerinize sürprizler hazırlayabilirsiniz. Sizin için önemli olan iş görüşmelerinde şehrin boğucu atmosferinden uzaklaştıran erdem turu, özel tekne ve yat turlarında tercih edebilirsiniz.

Tekne ve Yat Turlarında Sunulan Hizmetler

Erdem tur, Tekne ve yat turlarında düzenlemek istenilen etkinliğe göre alanında profesyonel ekipler ile hizmet sunumu yapılmaktadır. Teknede düğün yapmak isteyenler için profesyonel müzisyen ekip, kaliteli ses sistemi, lazer ve ışık sistemi, talebiniz doğrultusunda hazırlanan yemek ve içecek servisleri hazırlanmaktadır. Yetişkinler için yapılan hizmetler yanında çocuklarınız için düzenlenen etkinliklerde profesyonel ekipler tarafından hazırlanan animasyon gösterileri, palyaço, mini disko, oyun ve çeşitli eğlenceler düzenlenmektedir.