Sportoto Süperlig ara dönemde tüm takımlarda transfer çalışmaları hızla sürüyor. Geçtiğimiz gün adı Fenerbahçe ile anılan Beşiktaşlı Tolgay'ın şimdi de Torino'ya transfer olacağı konuşuluyor. Torino gazetesi Tottosport'un haberine göre, Torino kulübü yöneticilerinin Beşiktaşlı orta saha oyuncusu Tolgay Arslan için İstanbul'a geleceği açıklandı. Beşiktaş'ın orta saha oyuncusu Tolgay Arslan için 5 milyon Euro bonservis bedeli belirlediği bildirilirken, Torio'nun Tolgay transferi öncesinde, Pereyra konusunda bir karara varacağı açıklandı. Öncelikle transfer etmek istedikleri futbolcunun Pereyra olduğu, Pereyra'nın transfer ücretinin yüksek olması ve anlaşma sağlanamaması durumunda, Tolgay'ın transfer edileceği açıklandı. Haberle ilgili tüm detaylara ve gerçeklere 1xbet bahis sitesinden ulaşabilirsiniz.

Fabri Geri Dönüyor

İngiltere basınında Beşiktaş'ın Fulham'a giden kalecisi Fabri'nin Beşiktaş'a geri döneceği yer alıyor. Beşiktaş kalesinde başarılara imza atan Fabri Beşiktaş'tan ayrılarak yerini Karius'a bıraktı. İngiltere basınında Fabri'nin tekrar Beşiktaş'a gideceği, Beşiktaş kalesine geçmek için gün saydığı belirtiliyor. Beşiktaş sezon başında kalesini Karius'a bırakmış, ancak Karius'un performansından taraftar ve kulüp yöneticileri memnun kalmamıştı. İngiltere basınında yer alan Beşiktaş'ın eski kalecisi Fabri hakkındaki tüm haberleri Mariobet adresinden öğrenebilirsiniz.

Karius Kulübeye

Fabri'nin tekrar Beşiktaş kalesine dönmesi ile Karius'un kulübede bekleyeceği de basında yer alan haberler arasında yer alıyor. Türkiye ve dünyadan tün spor haberlerine Süpertotobet adresinden ulaşabilirsiniz. En kaliteli ve güncel spor haberlerini anında öğrenebilirsiniz.