Askeri Giyim Ürünleri Son Teknolojiyle Üretiliyor

Askeri giyim sektörü oldukça önemli bir piyasa olarak kabul edilmekte. Hem ciddiyet hem de tecrübe istiyor. Üstelik güvenilirlik de aranıyor. Bunların tümünü karşılayan Raff Military Textile, 30 seneden fazla bir süredir piyasada bulunuyor. Her türlü askeri üniforma, bot, teçhizat, tören kıyafeti üretmekte. Her daim kaliteyi esas alan şirket, dünyanın birçok ülkesindeki ordulara en iyi malzemeler kullanarak ürettiği kıyafetleri sunuyor.

Giyimi Rahat ve Dayanıklı Askeri Üniformalar

Askeri giyim alanında başarılı ve kaliteli ürünleriyle dikkat çeken firma, tüm dünya ordularının ihtiyaçlarını karşılama noktasında çok iyi. Raff Military Textile, ordu tercihlerine göre hareket ediyor. Kara ve hava kuvvetlerinin yanı sıra deniz birlikleri için de üretim yapmakta. Kumaşın türü gabardin adıyla bilinmekte. Son derece kaliteli. Polyester ile pamuğun karışımı söz konusu olduğu için oldukça uzun ömürlü. Asker üniforma, ayrıca nano teknoloji kullanılarak üretilmiş. Ürünlerin ağırlığının çok fazla olmaması, giyen kişiler için büyük bir avantaj. Antibakteriyel yapısı sayesinde, problemsiz bir giyim söz konusu.

Her İhtiyaca Uygun Askeri Spor Giyim Ürünleri

Firma sadece kamuflaj üretmiyor. Asker spor giyim denildiği zaman da akla gelen ilk şirket. Her ordu için yönetmeliğe özel bir tasarıma imza atıyor. Eşofmanlarda fermuarlı bir ön bölüm var. Raşel kumaştan yana bir tercih yapılmış. Yüzde yüz polyester. Bu malzeme şort takımında da kendisini gösteriyor. Bisiklet yakalı bir tişört var. Ayrıca şortta fileli astar söz konusu.

Her Koşula Uygun Askeri Botlar

Askeri giyim şirketi, kar botunu polyester malzemeden üretmiş. Diğer ürünlerde ise deri ve nubuk kullanımı söz konusu. Asker bot ayrıca fermuarlı, bağcıklı gibi alternatiflere sahip. Taban bölümünde ise çok büyük bir rahatlık sağlayan enjeksiyon adındaki yapı var.askeri bot ve çeşitleri için  buraya tıklayın