Golcü eksikliği yaşayan Galatasaray’da gündemi oldukça meşgul eden Alan için Fenerbahçe takımı devreye girdi. Sarı kırmızılı yönetimin büyük emek harcadığı ancak maliyetleri nedeni ile bir türlü mutlu sona ulaşamadığı isim için devreye Fenerbahçe girdi. Sözleşmenin imzalanamamasında en büyük etkenlerden biride oyuncunu yıllık maaşı olmuştu. Fenerbahçe ile pazarlıkların ne yönde gelişeceği de merak ediliyor. Karovale ile heyecan sürerken, oyuncunun kadroya dahil edilmesi halinde lig heyecanı daha da artacak. Coşkunun son derece yükseleceğinden söz edilebilir. Yarış giderek daha da kızışıyor.

Yeniden Kazanan Fenerbahçe Hedefleniyor

Sezona oldukça kötü bir başlangıç yapan ve bu durumu bir türlü lehine çeviremeyen süreçten kurtulmak istiyor. 18. Hafta ile kazanmaya başlayan Fenerbahçe’nin daimi olması hedefleniyor. Özellikle de yeni transferler ile birlikte sahada daha güçlü bir takım olacak. Gösterilecek olan performansın bu anlamda çok değerli olacağını da söyleyebiliriz. Transferlerin katacağı güç, bu sezon olmasa bile gelecek sezon için çok değerli bir hal alacak. http://karovaleyeniadres.com/ ile yaşanacak olan büyük etkiyi kaçırmayacaksınız. Takımın üst sıralara doğru yükselme hedefinin kısa süre içinde gerçekleşmesi hedefleniyor. Alan transferinin tamamlanması haline gelecek haftalarda üst sıralara doğru hızla yükselen bir Fenerbahçe takımı olacak.

Sıkı Pazarlıklar Son Ana Kadar Sürecek

Tüm takımların oldukça derinden yaptığı çalışmalar son ana kadar sürmeye devam ediyor. Beklentileri tümüyle karşılayacak olan heyecana yakından ortak olmaya hazır olun. İlginizi çekecek olan imkânlar ile tanışmaya hazır olun. Karovale bahis birçok olanağı bir arada sunuyor. Fenerbahçe takımında transfer gündemi son ana kadar sürecek. KAP açıklamalarının gelmeye devam etmesi bekleniyor. Alınacak olan isimlerin takıma olan katkısı da son derece değerli olacak. Sizde bu anları hiçbir zaman kaçırmak istemeyeceksiniz.