Kampanyalar Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları

Kampanyalar Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları

Firmamız olarak kaliteli bir şekilde şehirler arası nakliyat  vermekteyiz. Firmamız profesyonel ve uzman kadro ile çalışmakta. Her türlü ev ve ofis eşyanızın nakliyesi güvenle sağlanır. Eşyalarınız ekibimiz tarafından tek tek ambalajlanır. Ardından  gerekirse karton kolilere yerleştirilir. Eşya ambalajında pat pat naylonlar ve kaliteli battaniyeler kullanılır.

Eşyalarınız her türlü hasara karşı önlem alınarak taşınır. Eşyalar nakliye aracına özenle yerleştirilir. Aracın hareketi sırasında eşyalar birbirine çarparak zarar görmez. Firmamızın geniş ulaşım ağı sayesinde her noktaya nakliye hizmeti sağlanır. Firmamız çalışanları eğitimli ve profesyonel kişilerdir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden daha önemlidir. 

Ofis Taşıma Hizmeti 

Firmamız ofis eşyalarınız için, şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyor.  Ofisinizde bulunan her türlü malzeme itina ile taşınır. Ofis mobilyalarınızın kurulumu ve sökülmesi ekibimiz tarafından yapılır. Bilgisayar ve diğer elektronik eşyalar pat pat naylonlar ile ambalajlanır. Ardından kolilere düzgünce yerleştirilir. Ofis eşyalarınızın nakliyesi ekibimiz tarafından itina ile yapılır.

Ofis eşyalarınız şehirlerarası istediğiniz noktaya ulaştırılır. Ofis eşyalarınızı nakliyesine firmamızın uzman ekibine bırakabilirsiniz. Ekibimiz nakliye konusunda uzman ve tecrübeli kişilerdir. Firmamız ve çalışanlarımız için müşteri memnuniyeti her zaman en ön plandadır. Ofis eşyalarınızın nakliyesi için firmamıza telefon ile ulaşmanız mümkün. Firmamızdan bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

Ev Taşıma 

Firmamız olarak siz müşterilerimize, profesyonel şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Taşınmak çok kolay olmayan zahmetli bir iştir. Bu işin bireysel olarak yapılması neredeyse imkânsızdır. Bu noktada firmamızın uzman ekibi nakliye konusunda yanınızda. Eşyalarınız ekibimiz tarafından itina ile paketlenir. Paketleme işlemi hava koşulları göz önüne alınarak yapılır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyaların bağlantısı çalışanlarımız tarafından yapılır.

Ayrıca mobilyalarınızın sökülmesi ve kurulması yine ekibimiz tarafından sağlanır. Eşyalarınız her türlü hasara karşı önlem alınarak  taşınır. Eşyalarınız nakliye sürecinde korunaklı bir şekilde istediğiniz adrese taşınır. Firmamız çalışanları eğitimli ve güvenilir kişilerdir. Eşyalarınızın nakliyesi için firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için numaramızı tuşlamanız yeterlidir.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti 

Son  yıllarda yüksek binaların sayısı oldukça arttı. Bu yüksek binalar hem ev hem de ofis olarak kullanılmakta. Eski yıllarda yüksek binalara insan gücü ile manuel olarak eşya çıkarılırdı. Bu şekilde hem eşyalar zarar görür hem de taşınma süreci uzardı. Günümüzde ise, yüksek binalara eşya ulaşımı için firmamızda asansörlü nakliyat hizmeti mevcuttur. Asansörlü vinçler binanın dış yüzeyinden istenilen kata ulaşır. Asansörlü nakliyat hizmeti zamandan tasarruf sağlar. Taşınma  işi en kısa sürede yapılır. Ayrıca bu sistem ile taşınan eşyalar hasar görmez. Asansörlü nakliyat son derece avantajlı bir hizmet türüdür. Firmamızdan asansörlü nakliyat hizmeti için bilgi alabilirsiniz. Firmamız sizlere bir telefon kadar yakın. 

Sigortalı Nakliyat Hizmeti 

Eşyalarınız çalışanlarımız tarafından itina ile taşınır. Eşya ambalajı eşyaların hasar görmeyecek şekilde taşınması planlanarak yapılır. ambalaj sistemi pat pat naylonlar ve kaliteli battaniyelerle yapılır. Ancak yine de firmamız her ihtimale karşı eşyalarınızı sigorta ile güvence altına alır. Bu hizmet firmamız tarafından müşterilerine ücretsiz olarak sunulur. Ancak bazı eşyalar sigorta kapsamına girmez. Bu eşyalar, silah, para, ziynet eşyası ve değeri yüksek antika eşyalardır.  Bu tür eşyalarınızın bireysel olarak sigortalanması tavsiye edilir. Firmamızdan her türlü eşyanızı taşınması için nakliye hizmeti talep etmeniz mümkün. https://www.sehirlerarasinakliye.com/ sitesinden nakliye hizmeti ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bu platform, tüm nakliye hizmetlerini sizler için bir araya getiriyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*