Class Akaryakıt Ekonomide Önemli Yatırımlara Hazırlanıyor

Class Akaryakıt Ekonomide Önemli Yatırımlara Hazırlanıyor

Birçok alanda görülen ekonomik durgunluğun bir sonucu olarak insanlar işlerini kaybetti. Fakat yavaş yavaş pandeminin gündemden düşmesi ile birlikte insanlar için yeni iş kapıları açılmaya başlıyor. Bu konuda üzerine düşeni yerine getirmeye hazırlanan özel sektör firmaları yeni yatırımları planları arasına almış bulunuyor. Bu firmalardan birisi olan Class akaryakıt Naifoğlu Holding bünyesinde akaryakıt işletmesi faaliyetlerine yeni yatırımlar eklemeyi düşünüyor.

Firma bu kapsamda 2023 yılı için yeni hedefler belirlemiş bulunuyor. Class petrol bu kapsamda mevcut akaryakıt istasyonlarına ek olarak 250 tane daha yeni istasyon açmayı planlıyor. Aynı zamanda firma 3000 kişiye de yeni iş kapısı açmayı yatırımları kapsamında 2023 yılına kadar tamamlamayı düşünüyor. Son yıllarda akaryakıt sektöründe Class akaryakıt Naifoğlu Holdingyatırımları ile öne çıkıyor.

Class Petrol İstihdam Seferberliğine Katkı Sunuyor

Yeni ekonomik dönemde daha fazla kişiye iş imkanı amacı ile birçok farklı kurumun desteği ile başlatılan ekonomik seferberliğe özel sektör firmaları da destek vermeyi sürdürüyor. Bu konuda Class Petrol firması da ülke çapında gerçekleştirilen seferberliği katılmak için mevcut yatırımlarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor.

Class petrol Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği hedeflere ulaşmak için yeni iş alanları konusunda üzerine düşenleri yerine getirmek için yoğun çaba gösteriyor. Daha fazla müşteriye ulaşmak ve daha fazla insana ekmek kapısı olmak için 2023 yılı hedeflerini güncelleyen firma, bu sayede ülke ekonomisine büyük bir katkı sunmayı hedefleri arasına almış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*