Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

Evde rahat etmemizin en büyük etkenleri arasında koltuklar vardır. Üzerinde yatarız, zıplarız, eğleniriz, yeriz, içeriz. Bütün eylemlere mekan olması koltukların çok daha fazla ve hızlı kirlenmesine neden olur. Bir de evde çocuk varsa kirlenme çok daha hızlanacaktır. Yerinde koltuk yıkama sayesinde yıkanan ürünlerinizi aynı gün kullanma fırsatını elde edersiniz.

Alınıp götürülen koltuk ve kanepelerin temizlenip gelmesi birkaç günü bulur. Birkaç gün içinde oturacak yerin olmaması hoş bir durum değildir. Evinize gelen elemanlar koltuğunuzda hiç leke kalmayacak şekilde etkili bir şekilde temizleyerek teslim ediyor. Siz de aynı gün tertemiz koltuğu kullanma şansını yaşıyorsunuz. Elbette ki yerinde koltuk yıkama hizmetleri sayesinde temizlik hizmetlerinin çok daha pratik bir düzeyde sunulması mümkün hale gelmektedir!

Kaliteli Deterjanlarla Yerinde Koltuk Yıkama

Çeşitli kumaşlardan üretilen dokumalarla kaplanır koltuklar. Kaplanan dokumanın özelliğine dikkat edilerek yıkama ve silme işlemi yapılmalıdır. Profesyonel firmaların elemanları yerinde koltuk yıkama işlemine başlamadan önce doku testi yapıyor. Yapılan doku testiyle koltuğun kumaşının özelliklerine göre deterjan tercihi yapılacaktır.

Kullanılacak deterjanın kaliteli olması ve kumaşa uygun olması çok önemlidir. Yanlış malzeme kullanımı koltuğu temizlemeyeceği gibi zarar dahi verebilir. Koltuğunuzun zarar görmemesi için firmanın yetkililerinden kullandıkları deterjanlara dair bilgi alabilirsiniz. Kaliteli deterjanlarla yapılan temizlikle koltukta tek bir leke kalmaz. Deterjanın kalitesi kumaşın çok daha uzun süre korunmasına yardımcı olacaktır. Siz de alanında uzman bir firmayla çalışmış olursanız yaşam alanlarınız temiz olmasını da sağlarsınız!

Yerinde Koltuk Yıkama Aşamaları

Yetkili elemanlar tarafından deterjanların belirlenmesi önemli bir aşamadır. Ardından yüksek emiş gücüne sahip makineyle koltuğun tozu, kiri alınır. Yüksek emişli makinelerin kullanılması koltukta tozun ve kirin kalmasına engel olacağında dalgalanmaları engelleyecektir. Dalgalanmaların oluşmasında koltuğun içine sinen tozun kirin suyla yüzeye çıkmasıdır. Kurumadan sonra ortaya çıktığı için firmanın elemanları gittikten sonra ortaya çıkar.

Temizlikten sonra ortaya çıkacak dalgalanmalar gibi olumsuzlukları yaşamamak için profesyonel firmadan hizmet satın almalısınız. Yerinde koltuk yıkama, profesyonel ekip, kaliteli deterjan ve gelişmiş cihazlar yapıldığında harika sonuçlar verecektir. https://www.bagcigrup.com.tr/hizmetlerimiz/koltuk-yikama/ internet sayfasını ziyaret ettiğinizde mükemmel kalitede bir koltuk yıkama hizmetiyle tanışmış olacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*