Kocaeli Ajans

Son Dakika Kocaeli Haberleri

İmplant Düşmesi Nedir?

İmplant Düşmesi Nedir

İmplant Düşmesi Nedir?

İmplant tedavisi son derece büyük özen ve titizlik gerektiren bir tedavidir. Çünkü tedavide yaşanabilecek en ufak bir hata geri dönüşü zor olan hasarlara neden olur. İmplant tedavisi olmak isteyen kişiler, implant tedavisinde bir takım olumsuzlukların yaşanmasından korkmaktadır. Bunlardan biri de implant düşmesidir. Yani ağız içinde yer alan iplant kemiğe tutunamaz ve düşer. Bu da tedavinin yeniden başlatılmasına neden olur. Yani hem vakit kaybı hem de maddi bir kayıp anlamına gelir bu nedenle işini en iyi şekilde yapan doktorlardan destek alınmalıdır. İzmir implant diş sizler için tecrübeli ve işinde uzman doktor kadrosu ile hizmet verdiği için implant düşmesi gibi sorunlar yaşanmaz. Üstelik sadece tek diş implantta değil, çoklu implantlarda  da en iyi sonucu verir.

İmplant Düşmesi Neden Olur?

Diş tedavilerinde yaşanabilecek aksaklıklar pek çok kişinin korkulu rüyasıdır. Bu nedenle implant öncesi ve implant sonrası ağız bakımının en iyi şekilde yapılması gerekir. İmplant düşmesinin sebepleri ise, vidalı dişin bulunduğu yer enfeksiyon kaparsa implant kökü düşebilir. Bu durumda vidalı dişin bulunduğu yerin enfeksiyon tedavisi görmesi gerekir. Bu da tedavinin 2 – 3 ay daha uzamasına neden olur. İmplant düşmesinin bir sebebi de çene kemiğinde yeterli uzunlukta oyuğun açılmamasıdır. İmplant tedavilerinde en sık görülen problemlerden biri kemikte yeterli yuvanın açılmamasıdır. Bunun nedeni ise yeteri kadar deneyim ve tecrübeye sahip olmayan kurum ve doktorlardan hizmet almaktır. Bu nedenle kesinlikle deneyimli ve bu alanda tecrübeli doktorları tercih etmeniz tavsiye edilir. İmplant İzmir sizler için en deneyimi doktorları ve steril klinikleri ile hizmet vermektedir.

Sadece ülkemizden değil, daha dünyanın pek çok ülkesinden de yabancı hastaları da kabul etmektedir. Ülkemizde ve nerede ise dünyanın tamamında en iyi diş klinikleri İzmir ilimizde faaliyet göstermektedir. Üstelik bu kadar kaliteli ve bu kadar özenli tedavi yöntemi için implant fiyatları da oldukça caziptir.

İmplant Üzerine Zirkonyum Kaplama Neden Yapılır?

Zirkonyum kaplama dişler üzerinde büyük estetik ve güzellik sağlayan kaplamalardan biridir. Özellikle implant diş protezinin üzerine zirkonyum kaplama tercih edilmelidir. Bu durumda dişler hem daha doğal görünüme kavuşur hem de daha sağlam olduğu için uzun yıllar kullanılabilir. Zirkonyum kaplama için mutlaka tecrübeli kişilerden destek alınmalıdır. Çünkü yapılacak en ufak bir hata bile diş yüzeyinde daha kaba bir görünüm oluşabilir. Hatta bu durum konuşma ve yeme fonksiyonlarını bile etkileyebilir. Zirkonyum İzmir ile her zaman daha sağlıklı ve daha estetik bir diş görünümüne kavuşabilirsiniz.

Eğer diş sağlığınız için kaplama yaptırma ihtiyacınız varsa burada porselen diş İzmir gibi kaplama tedavilerinden yararlanabilirsiniz. Porselen kaplama hem köprü tedavilerinde hem de implnat üstü protez kaplama gibi tedavilerde de kullanılır. Buna ek olarak, lamine diş İzmir gibi tedavi yöntemlerinden de faydalanabilirsiniz.

Gülüş Estetiğinde Varılan Son Nokta

Gülüş estetiği denince akla ilk gelen ülke Türkiye’dir. Türkiye’de de diş estetiği İzmir daha çok sevilmektedir. Çünkü istenilen tüm detaylar kişiler için en iyi şekilde yapılmaktadır. İlk olarak gülüş ve diş tasarımı yapılır ve daha sonra gülüş estetiği İzmir, estetik tedavilere başlamış olur. Bu sayede istenilen tüm detaylar daha iyi şekilde ortaya çıkmaktadır. Tedavilerde gerekli sonuçları elde edebilmek için mutlaka uzman kişilerden ve son teknolojik ürünlerle donatılmış olan klinikleri tercih etmeniz önerilir. Hollywood gülüşü İzmir için hemen randevularınızı alıp tedavilere başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*